Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Nezapomeňte na přijímačky přinést čestné prohlášení

Upozorňuji na velmi důležitou skutečnost. Bez předložení čestného prohlášení o neinfekčnosti podepsaného zákonným zástupcem v den přijímací zkoušky nemůže být uchazeč vpuštěn do budovy školy a nemůže tedy ani konat zkoušku. Nezapomeňte tedy tento dokument mít s sebou!!!

Odkaz
Seznamovací pobyt třídy 1. B

Seznamovací pobyt třídy 1. B


Druhý zářijový týden jsme se společně s paní učitelkou třídní Petrou Machoňovou a panem učitelem Jiřím Svobodou vydali na Děvín. Chatu vlastní Nadační fond GTU a pro náš seznamovací kurz byla první volbou. Cesta k ní byla velmi náročná, ale bezva kolektiv a příjemné počasí nám výpravu zpříjemnily. Nemůžeme také zapomenout na zajímavý a poutavý výklad pana učitele o „záhadách“ Krkonoš. 


Na chatu jsme dorazili až v podvečerních hodinách. Rychle jsme se ubytovali a pustili do přípravy večeře. O něco později se o zábavu a stmelování kolektivu postaraly aktivity, které si pro nás připravila paní učitelka. 


Dalšího dne ráno se nám o „zábavu“ postaral i pan učitel – vydali jsme se totiž k nedaleké chatě pro dřevo. Zvládli jsme však i tuto namáhavou výzvu! Pak už následoval jen úklid chaty a výrazně kratší cesta zpět do Pece pod Sněžkou. 


Tento dvoudenní výlet jsme si užili a už se těšíme na další třídní akce. 


A. Briknerová, 1. B
GALERIE

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Jiří Svoboda

Mgr. Jiří Svoboda

Ve školním roce 2019/2020 třídní 4.X. Biologii vyučuji ve třídách 2.X, 3.X, 4.X, 7.X. Zeměpis vyučuji ve třídách 2.X, 3.X, 4.X, 6.X a 7.X. Vyučuji zeměpisný seminář pro závěrečné ročníky - 8.X, 4.A a 4.B.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE BIOLOGIE