Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Den otevřených dveří

Den otevřených dveříDen otevřených dveří (dále jen DOD) se podle plánu uskuteční v odloženém termínu dne 24. ledna 2022 v čase 14:00 - 17:30. Vzhledem k panujícím hygienickým opatřením bude prohlídka školy možná pouze v omezené podobě a za dodržení aktuálně platných pravidel. 


Informace související s přijímacím řízení jsou k dispozici zde. 


V rámci návštěvy školy bude možné prohlédnout si nejdůležitější prostory školy a případně získat odpovědi na další dotazy. Prohlídkový okruh po škole bude možné absolvovat v počtu nejvýše pěti osob po předchozí rezervaci návštěvy. 

Prohlídku školy objednejte v rezervačním systému - odkaz níže. Časy prohlídek jsou stanoveny s pětiminutovým odstupem a vždy nejvýše pro pět osob. Rezervaci vám systém potvrdí prostřednictvím e-mailu. Ve větším počtu lze absolvovat prohlídku pouze v případě, že se jedná o členy jedné rodiny. V takovém případě není potřeba rezervovat více termínů prohlídky a rodinná skupina absolvuje prohlídkový okruh ve větším počtu v rámci rezervace jednoho zvoleného času.  


Rezervace prohlídky školy v rámci DOD

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o akci, kde bude v jednom okamžiku přítomno více než 20 osob, je potřeba dodržet následující covidová pravidla. 


  • pobyt ve škole v roušce (do 15 let) nebo respirátoru
  • prokázání bezinfekčnosti - do 15 let ONT (PCR), nad 15 let - očkování nebo prodělání nemoci COVID-19 ne dříve než před 180 dny

Dodržení uvedených pravidel bude kontrolováno při vstupu do školy. Pokud by došlo k dramatickému zhoršení epidemické situace a nebylo možné uskutečnit návštěvu školy prezenčně, uskutečnilo by se ve stejném termínu online setkáni s ředitelem školy, kde by byly představeny možnosti vzdělávání a podrobnosti organizace přijímacího řízení pro rok 2022. O případné změně budeme informovat nejpozději ve čtvrtek 20. 1. 2022.  


V případě, že se nemůžete DOD zúčastnit, je možné uskutečnit prohlídku školy po předchozí domluvě kdykoli jindy.  


Petr Skokan, 11. 1. 2022
Den otevřených dveří se v původně plánovaném termínu 6. 12. 2021 vzhledem ke stále se zhoršující covidové situaci neuskuteční. Náhradní termín zvolíme dle aktuálních okolností ve druhé polovině ledna nebo na počátku února 2022. O přesném datu konání budeme včas informovat. S trutnovským gymnáziem (a životem v něm) se prozatím můžete seznámit prostřednictvím videa, které je k dispozici  zde. 


Petr Skokan, 29. listopadu 2021  Den otevřených dveří proběhne v pondělí 6. 12. 2021 v čase 14:00 - 17:30. Pokud se vám termín návštěvy nehodí, je možné individuálně a po předchozí telefonické domluvě (499 840 093) školu navštívit i kdykoli jindy.


Pokud se chcete seznámit s vnitřními prostorami školy s předstihem, můžete využít profesionálně zpracované prezentační video školy (zde) nebo se podívat na virtuální procházku po všech zajímavých místech naší školy, kterou pro vás připravili stávající studenti školy. Virtuální prohlídku spustíte zde.
Petr Skokan, 17. 8. 2021GALERIE