Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Přijímací řízení ukončeno

Ve čtvrtek 2. července 2020 jsme přijetím posledního zápisového lístku naplnili kapacitu pro přijetí uchazečů jak v oboru 79-41-K/41 (čtyřletý obor), tak v oboru 79-41-K/81 (osmiletý obor). Všem uchazečům, kterým již nemůžeme vyhovět a na základě podané žádost o vydání nového rozhodnutí je přijmout, bude v nejbližších dnech zasláno usnesení o zastavení řízení.

Tři medaile z krajského kola fyzikální olympiády

Tři medaile z krajského kola fyzikální olympiády


Zlatou, stříbrnou i bronzovou pozici dokázali obsadit naši studenti v krajském kole fyzikální olympiády. Nebývale vysoký počet účastníků z našeho gymnázia přinesl skvělý úspěch. V kategorii B (3. ročník velkého gymnázia) zvítězil Daniel Krátký z třídy 7. X. V kategorii C bral stříbro Lukáš Buček z 2. A a konečně bronz vybojoval Ondřej Berger z 5. X  v kategorii D. Blahopřejeme k výborným výsledkům a děkujeme i ostatním účastníkům za skvělou reprezentaci v náročné soutěži.

 

Za fyziky Ondřej Lev

AUTOR ČLÁNKU

Ing. Ondřej Lev, Ph.D.

Ing. Ondřej Lev, Ph.D.

Na gymnáziu v Trutnově učím matematiku a fyziku, jsem třídním učitelem třídy 8.X, která je mojí třetí třídou na velkém gymnáziu. Nad rámec výuky se starám o kroužky Arduina a přípravám na matematickou a fyzikální olympiádu. Mým nejoblíbenějším předmětem je volitelná fyzika.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE FYZIKA