Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Úspěchy v matematických soutěžích 2017/2018

   

Matematická olympiáda

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Michal Minařík

8.X

A

 

1.

 

David Ryzák

4.B

A

 

3.

 

Jakub Rypan

8.X

A

 

15.

 

Jakub Klusáček

1.B

C

 

20.

 

Ondřej Berger

4.X

Z9

4.-5.

12.

 

Tomáš Křepinský

4.X

Z9

4.-5.

21.-26.

 

Karolína Červená

4.X

Z9

1.

21.-26.

 

Sára Šaldová

4.X

Z9

7.

 

 

Mikuláš Andrejčák

4.X

Z9

15.-17.

 

 

Roman Le Trung

3.X

Z8

1.-.2

 

 

Štěpán Duch

3.X

Z8

8.

 

 

Eva Krákorová

2.X

Z7

6.-7.

 

 

Alexandr Kos

2.X

Z7

8.-9.

 

 

Filip Chromý

2.X

Z7

15

 

 

Antonín Kotvalt

1.X

Z6

3.-5.

 

 

Jeroným Diviš

1.X

Z6

6.-9.

 

 

Logická olympiáda

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Lukáš Červený

8.Y

 

 

10.

 

Daniel Krátký

6.X

 

 

15.

 

Dominik Killar

6.X

 

 

9.

 

Karolína Červená

4.X

 

 

21.

 

Středoškolská odborná činnost

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

David Ryzák

4.B

Matematika a statistika

1.

1.

2.

Pythagoriáda

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Roman LeTrung

3.X

8

2.

 

 

Matěj Břeň

3.X

8

5.-6.

 

 

Daniel Šich

3.X

8

8.-9.

 

 

Matěj Krčmář

3.X

8

10.-11.

 

 

Filip Chromý

2.X

7

4.-6.

 

 

Tereza Mědílková

2.X

7

7.

 

 

Richard Dušek

2.X

7

14.-16.

 

 

Jindřich Tyl

2.X

7

17.-18.

 

 

Ema Holatová

1.X

6

4.-8.

 

 

Magdaléna Nováková

1.X

6

9.-12.

 

 

Ema Kneifelová

1.X

6

13.-14.

 

 

Matematický klokan

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Michal Minařík

8.X

Student

1.

7.

 

David  Ryzák

4.B

Student

2.

8.

 

Johana Dvořáková

7.X

Student

7.

 

 

Dominik Killar

6.X

Junior

1.-2.

 

 

Lukáš Killar

6.X

Junior

3.

 

 

Eva Březinová

6.X

Junior

8.

 

 

Kristýna Tilňáková

6.X

Junior

10.

 

 

Karolína Červená

4.X

Kadet

2.

 

 

Roman Le Trung

3.X

Kadet

4.

 

 

Vendula Siborová

4.X

Kadet

5.

 

 

Ondřej Berger

4.X

Kadet

6.

 

 

Eva Krákorová

2.X

Benjamín

1.

8.

 

Filip Chromý

2.X

Benjamín

10.

 

 

Matematický orienťák

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Sára Šaldová,                      Tomáš Křepinský

4.X

 

 

5.

 

Tomáš Haufer,                      Ondřej Berger

4.X

 

 

7.

 

Náboj

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

David Ryzák, Marek Cerman, Filip Holý, Johana Dvořáková, Matěj Drahník

4.B , 8.Y, 7.X

Senioři

 

 

75.

Adam Grunt, Dominik Killar, Lukáš Killar, Daniel Krátký, Jakub Klusáček

2.A, 6.X, 1.B

Junioři

 

 

49.

Internetová matematická olympiáda

Jméno a příjmení

třída

kategorie

umístění
okres

umístění
kraj

celostátní
kolo

Lukáš Červený, Michal Minařík, Jakub Rypan, David Ryzák, Matěj Drahník, Johana Dvořáková

4.B , 8. X, 8.Y, 7.X

 

 

 

40.

 


UČITELÉ PŘEDMĚTU MATEMATIKA


Ivana Červená
Ing. Ondřej Lev, Ph.D.
Mgr. Pavel Káňa
Mgr. Alexandra Spatzierová
PaedDr. Libor Turek
Mgr. Petra Vojtěchová
Bc. Denisa Jirásková