Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Úspěchy v matematických soutěžích 2016/2017

Matematická olympiáda
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

Matěj Červený 8.X A   16.  
Johana Dvořáková 6.X B   4.  
Daniel Krátký 5.X C   8.  
Dominik Folc 4.X Z9 2.    
Adam Vlček 4.X Z9 3.    
Štěpán Matějů 4.X Z9 4.-5. 19.  
Karolína Červená 3.X Z8 1.-3.    
Ondřej Berger 3.X Z8 1.-3.    
Sára Šaldová 3.X Z8 4.    
Tomáš Křepinský 3.X Z8 8.-10.    
Roman Le Trung 2.X Z7 4.-5.    
Kristýna Vařáková 2.X Z7 6.-11.    
Eva Krákorová 1.X Z6 1.-3.    
Alexandr Kos 1.X Z6 1.-3.    
Filip Chromý 1.X Z6 1.-3.    
Tereza Mědílková 1.X Z6 12.-13.    
Logická olympiáda
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

Lukáš Červený 7.Y   9.  
Daniel Krátký 5.X   18.-19.  
Dominik Killar 5.X   20.  
Matěj Červený 8.X   25.-26.  
Karolína Červená 3.X 2. st. ZŠ   10.  
Roman LeTrung 2.X 2. st. ZŠ      
Pythagoriáda
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

Ondřej Berger 3.X 8 2.    
Karolína Červená 3.X 8 3.-4.    
Sára Šaldová 3.X 8 5.    
Roman LeTrung 2.X 7 1.    
Matěj Břeň 2.X 7 3.    
Kristýna Vařáková 2.X 7 4.-5.    
Matouš Podroužek 2.X 7 7.-8.    
Tereza Mědílková 1.X 6 1.    
Eva Krákorová 1.X 6 3.-4.    
Filip Chromý 1.X 6 5.-6.    
Daniela Kopecká 1.X 6 5.-6.    
Vojtěch Jindra 1.X 6 7.-9.    
František Pýcha 1.X 6 10.    
Jindřich Tyl 1.X 6 19.-23.    
Matematický klokan
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

David  Ryzák 3.B Student 2.    
Matěj Červený 8.X Student 3.    
Matěj Drahník 6.X Junior 2.    
Lukáš Killar 6.X Junior 3.    
Karolína Červená 3.X Kadet 2.-3.    
Matematický orienťák
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

Sára Šaldová,                      Tomáš Křepisnký 3.X     4.  
Tomáš Haufer,                      Ondřej Berger 3.X     7.  
Matboj
Jméno a příjmení třída kategorie umístění
okres
umístění
kraj

Sára Šaldová, Ondřej Berger, Tomáš Křepisnký 3.X     7.  
Štěpán Matějů Dominik Folc, Šimon Drašar 4.X     8.  
Anna Uiberlayová, Tomáš Haufer, Adam Vlček 3.X     12.  
Roman Le Trung, Matěj Břeň, Michal Doubek 2.X     18.  

UČITELÉ PŘEDMĚTU MATEMATIKA


Ivana Červená
Ing. Ondřej Lev, Ph.D.
Mgr. Pavel Káňa
Mgr. Alexandra Spatzierová
PaedDr. Libor Turek
Mgr. Petra Vojtěchová
Bc. Denisa Jirásková