Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Úspěchy v matematických soutěžích v roce 2015/2016

Internetová matematická olympiáda

Družstvo: Ondřej Havelka 8.Y, Jonáš Tuček 8.Y, Daniela Janatová 4.B, Daniel Hrdinka 3.A, Anna Minaříková 7.Y, Matěj Červený 7.Y, Lukáš Červený 6.Y

6. místo z 219 družstev z ČR a SR

 

Matematický orienťák 

Družstvo Dominik Killar, Lukáš Killar 4.X       1.

 

Matboj (60 týmů v kraji)

Družstvo: Dominik Killar, Lukáš Killar, Daniel Krátký 4.X          2.
Eva Březinová, Michal Uiberlay, Ondřej Maňhal 4.X                 3.
Štěpán Matějů, Šimon Drašar, Adam Vlček 3.X                       11.

Karolína Červená, Anna Uiberlayová, Tomáš Křepinský 2.X    29.

 

Matematická olympiáda

A       kraj            Ondřej Havelka 8.Y              8.

B       kraj             David Ryzák 2.B                 4.

    Lukáš Červený 6.Y              8.

C        kraj           Johana Dvořáková 5.X         8.

Z9     okres          Ondřej Maňhal 4.X               1.-3.

                            Michal Uiberlay 4.X              1.-3.    

    Dominik Killar 4.X                 4.-6.

          kraj            Ondřej Maňhal 4.X               3.

          kraj            Dominik Killar 4.X                12.

          kraj            Michal Uiberlay 4.X              14.

Z6     okres          Le Trung 1.X                        2.-4.

Z7      okres         Karolína Červená 2.X          4.

Z8      okres         Šimon Drašar 3.X                1.-5.

                            Dominik Folc 3.X                 1.-5.

 

Matematický klokan - školní kolo

Student (3. a 4. r.)       1. Ondřej Havelka 7.Y, okres 2., kraj 5.

                                    2. Anna Minaříková 7.Y, okres 10.

                                    3. Sabina Tláskalová 3.B

Junior (1. a 2. r.)          1. Lukáš Červený 6.Y,  okres 1., kraj 2.

                                    2. Michal Minařík 6.X , okres 2.

                                    3. Matěj Kraus 6.Y, okres 3.

Kadet (tercie, kvarta)  1. Dominik Killar 4.X , okres 1., kraj 1.

                                    2. Eva Březinová 4.X, okres 2., kraj 9.

                                    3. Jan Rus 4.X, okres 5.

Benjamín (prima, sek) 1. Karolína Červená 2.X, okres 1., kraj 11.

                                    2. Ondřej Berger 2.X, okres 2.

                                    3. Tomáš Křepinský 2.X, okres 5.

 

Přírodovědný klokan  

Kadet          1. Michal Uiberlay 4.X, školní kolo

                    2. Adam Tilgner 4.X, školní kolo

                   

Junior          1. Lukáš Červený 6.Y, okres 1., kraj 2.

                    2. Matěj Kraus 6.Y, okres 2., kraj 3.

                    3. Filip Holý 6.Y, okres 3.

 

Pythagoriáda – okresní kolo

1.X    Trung Le                        1.

2.X    Karolína Červená         3.-4.

          Ondřej Berger              3.-4.


UČITELÉ PŘEDMĚTU MATEMATIKA


Ivana Červená
Ing. Ondřej Lev, Ph.D.
Mgr. Pavel Káňa
Mgr. Alexandra Spatzierová
PaedDr. Libor Turek
Mgr. Petra Vojtěchová
Bc. Denisa Jirásková