Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce - Kategorie IB, IIB a IIIA

Kategorie IIIA


Pro žáky čtyřletého oboru středních škol a tomu odpovídajících tříd osmiletého gymnázia uspořádalo okresní kolo stejně jako v minulých letech Gymnázium Dvůr Králové nad LabemVe středu 21. února naši školu reprezentoval Adam Šklíba, student 3. A. I přes lehké zaváhání v první části ústní zkoušky (samostatný projev na téma Crime and punishment) to Adam neodepsal a „rval se“ dál. Ze všech ostatních soutěžících nejlépe zvládl druhou část – popis obrázků a byl také nejlepší v písemné zkoušce. Svým výkonem nakonec dokázal porazit své soupeře a může se těšit na další klání, tentokrát v krajském kole, které proběhne 27. března v Hradci Králové.


Jako členka poroty jsem velmi ocenila vysokou připravenost a skvělé výkony studentů všech středních škol okresu.

 

 

            Kategorie IB a IIB


Ve čtvrtek 22.2.2018 se na gymnáziu ve Vrchlabí konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce určené žákům 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků nižších gymnázií. V kategorii I.B (prima,sekunda) se náš zástupce Vojtěch Hrdinka, žák 2.X, umístil na krásném 3. místě


Ve vyšší kategorii IIB ( tercie, kvarta) nás velmi úspěšně reprezentovala Adriana Sokolovičová, studentka 4.X. Podařilo se ji zvítězit a vybojovat si  postup do krajského kola, které proběhne přesně za měsíc 22. března 2018 v Hradci Králové.


 

Studentům gratulujeme, děkujeme za pěknou reprezentaci školy a Adrianě a Adamovi přejeme hodně úspěchů v dalším kole soutěže.


GALERIE


UČITELÉ PŘEDMĚTU ANGLICKÝ JAZYK


Peter Brydon
PhDr. Luděk Hašek
Mgr. Blanka Kranátová
Mgr. Jana Mašková
Mgr. Andrea Vítová
Mgr. Zuzana Vařáková