Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

KB Florbal Challenge – okresní kolo

KB Florbal Challenge – okresní kolo


Naše škola se druhým rokem zapojila do projektu, jehož vyhlašovatelem i pořadatelem je Český florbal. V tomto ročníku je projekt určen pro studenty středních škol narozených v roce 2001 až 2003. Zúčastněná družstva se mohou přes okresní a krajská kola probojovat do národního finále (Královéhradecký kraj je zařazen do skupiny „východ“) a vítězové pak do celostátního finále.

V loňském ročníku se tým chlapců po vítězství v okresním kole probojoval do krajského, kde skončil až na 4. místě a tím také jeho putování turnajem skončilo.

V letošním roce se okresní kolo uskutečnilo ve Rtyni v Podkrkonoší a zúčastnily se ho tři týmy, které se utkaly systémem každý s každým (2x8 minut) ve dvou kolech.

Naši reprezentanti zaváhali pouze v jednom utkání, když remizovali ve druhém vzájemném otkání s VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov (1:1). Přestože další výsledky jednotlivých zápasů vypovídají o převaze našich hráčů, je velkou otázkou, zda předvedená hra a bojovnost budou stačit na pronikavější úspěch v krajském kole, protože pouze vítězství a postup do další fáze soutěže je možné považovat za úspěch.

Výsledky našeho týmu:
Gymnázium Trutnov – VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov 4:0, 1:1
Gymnázium Trutnov – Krkonošské gymnázium a OA 3:1, 3:0

Konečné pořadí:
1. Gymnázium Trutnov, 2. Krkonošské gymnázium a OA, 3. VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov

Gymnázium Trutnov reprezentovali:
Petr Bartoš, Pavel Bartoš, Martin Grundmann, Matyáš Rolenec, Jan Charouz, Martin Kroh, Martin Mečíř, Matěj Schierl, Vojtěch Jansa, Štěpán Matějů, Ondřej Šanda, Tomáš Jakl

Karel Urban – vedoucí družstvaGALERIE

AUTOR ČLÁNKU

Ing. Karel Urban, CSc.

Ing. Karel Urban, CSc.

Zástupce ředitele školy, předseda ŠSK a vyučující tělesné výchovy

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA