Nezapomeňte na přijímačky přinést čestné prohlášení

Upozorňuji na velmi důležitou skutečnost. Bez předložení čestného prohlášení o neinfekčnosti podepsaného zákonným zástupcem v den přijímací zkoušky nemůže být uchazeč vpuštěn do budovy školy a nemůže tedy ani konat zkoušku. Nezapomeňte tedy tento dokument mít s sebou!!!

Studentská výstava ke stému výročí republiky

Až do začátku nového kalendářního roku mohou návštěvníci školní galerie Dračí ulička navštívit jedinečnou studentskou výstavu věnovanou stoletému výročí Československé republiky.

K významnému jubileu se bezmála sedmdesát studentů  z prvních a druhých ročníků vyššího gymnázia zapojilo do výtvarného projektu estetické výchovy. Výstava představuje dvacet velkoformátových portrétů osobností období První republiky v technice malby sprejem.

Gymnázium Trutnov - Galerie Dračí ulička

Otevřeno: pondělí - pátek 8:00 - 16:00

Reportáž z vernisáže na odkazu

GALERIE