Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Slavíme famózní výsledek v krajském kole olympiády v českém jazyce

Slavíme famózní výsledek v krajském kole olympiády v českém jazyce


Ve čtvrtek 5. dubna se studenti naší školy Lukáš Jiřička, Kateřina Jánová a Kateřina Ježdíková zúčastnili krajského kola olympiády v českém jazyce v Hradci Králové. Krásné slunné počasí bystřilo jejich mysl natolik, že dva z nich přebírali z rukou poroty cenné diplomy.

Kateřina Ježdíková ze 4. X získala v I. kategorii 3. místo a Lukáš Jiřička ze třídy 8. Y ve II. kategorii zvítězil. 

Všem moc děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům. 

Jsem moc ráda, že jsem se studenty mohla sdílet jejich radost.

Za komisi českého jazyka

Blanka Neubergová

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Blanka Neubergová

Mgr. Blanka Neubergová

Jsem třídní učitelkou studentů 3. X, mj. se zajímám o alternativní kulturu, mám ráda divadlo, ježdění na kole, výlety do přírody, koně...cestování a nebráním se ničemu dalšímu. Motto, kterým se snažím řídit, je "Každý den je dobrý den."

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE ČESKÝ JAZYK