Třídní schůzky a konzultace

Jarní třídní schůzky a konzultační odpoledne pro rodiče se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024. Společná část schůzek ve třídách začne od 16:00, individuální konzultace budou následovat od 16:20. Třídní učitelé se do konzultací zapojí po skončení společné části ve svých třídách.

Školní kolo Olympiády v německém jazyce - 2017

Výsledky Olympiády v německém jazyce – školní kolo

12. prosince 2017

Kategorie II.B

1. místo Tomáš Křepinský         4.X

2. místo Anna Valkema         4.X

Mikuláš Andrejčák 4.X

Tomáš Křepinský a Anna Valkema postupují do okresního kola, které se koná  8. únoru 2018 na ZŠ Komenského v Trutnově.

Soutěže se zúčastnilo 5 studentů ze třídy 4.X.

Kategorie III.A

1. místo Martina Skučková 7.X

2. místo Kateřina Hálová 7.X

3. místo Jan Rus 6.X

Martina Skučková a Kateřina Hálová postupují do okresního kola, které se koná 14.  únoru 2018 na Obchodní akademii v Trutnově.

Soutěže se zúčastnili 3 studenti vyššího gymnázia.

Všem studentům děkujeme za účast a přejeme hodně úspěchu nejen při studiu německého jazyka.

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji německý jazyk ve třídách 3.X, 4.X, 7.X, 8.X, 3.A,B a 2.A,B. Dějepis vyučuji ve třídě 3.X, kde jsem také třídní učitelkou.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK