Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Přinášíme předběžné výsledky přijímacího řízení

Přinášíme předběžné výsledky přijímacího řízení


Vzhledem k tomu, že se již podařilo zpracovat a zkontrolovat všechny podklady pro vyhodnocení přijímacího řízení, přinášíme v tuto chvíli prozatím předběžné výsledky. Protože před vydáním oficiálních výsledků musí nezbytně proběhnout některé procesní úkony, nadále platí, že oficiální výsledky budou zveřejněny v úterý 2. 5. 2017 po 15. hodině. Podrobnosti jsou vysvětleny v textu, který je k předběžným výsledkům přiložen. Provedli jsme opakovanou kontrolu dostupných podkladů, takže nepředpokládáme, že by se předběžné výsledky od oficiálních měly odlišovat (tato situace může nastat pouze v případě nějaké mimořádné okolnosti). 

Výsledkové listiny a doprovodné texty s důležitými informacemi jsou umístěny v sekci Přijímačky - aktuální výsledky. Další velmi důležité informace a rady jsou v sekci Přijímačky - vše o přijímacím řízení. Zde jsou k dispozici rozbory situace a rady, jak dále postupovat v přijímacím řízení (pro každý obor samostatně). Rovněž je zde pro příští použití k dispozici vzor odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke studiu. Důležité materiály, které jsou zmiňovány v předchozím textu, jsou přiloženy i k tomuto článku.


Petr SkokanPŘILOŽENÉ SOUBORY


Název Popis Stažení
jak-postupovat-dale-v-pr-2017-8-1.pdf Jak postupovat dále v přijímacím řízení 2017 - osmiletý obor? STÁHNOUT
jak-postupovat-dale-v-prijimacim-rizeni-2017-1.pdf Jak postupovat dále v přijímacím řízení 2017 - čtyřletý obor? STÁHNOUT
vzor-odvolani-2017-1.docx Vzor odvolání 2017 STÁHNOUT