Naši studenti 6. v Internetové matematické olympiádě

Skvělého úspěchu dosáhlo družstvo našeho gymnázia v Internetové matematické olympiádě. V konkurenci 219 škol z České a Slovenské republiky obsadili naši matematici 6. místo, čímž zopakovali loňský úspěch z Fykosího fyziklání.
Naše družstvo soutěžilo v sestavě: Ondřej Havelka, Jonáš Tuček (oba 8.Y), Daniela Janatová (4.B), Daniel Hrdinka (3.A), Anna Minaříková, Matěj Červený (oba 7.Y) a Lukáš Červený (6.Y).
Více o soutěži najdete zde.

Ing. Ondřej Lev, Ph.D.

Na gymnáziu v Trutnově učím matematiku a fyziku, jsem třídním učitelem třídy 4. A, která je mojí čtvrtou třídou na velkém gymnáziu. Nad rámec výuky se starám o projekt Fyzikální líheň a přípravu na matematickou a fyzikální olympiádu. Mým nejoblíbenějším předmětem je volitelná fyzika.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE MATEMATIKA