Třídní schůzky a konzultace pro rodiče

V úterý 20. 11. 2018 se od 16 hodin konají třídní schůzky v kmenových učebnách, následně od 16,20 do 18 hodin konzultace pro rodiče. Srdečně zveme!

Pohár je náš !

Výborného úspěchu dosáhli fotbalisté Gymnázia Trutnov. V úterý 20.10. zvítězili na stadionu FK Trutnov v okresním finále turnaje O pohár Josefa Masopusta.   V kvalitní konkurenci sedmi středních škol se jim podařilo zvítězit ve své skupině. Střelecky to sice nebylo ono, ale po bezbrankových remízách naši borci vždy uspěli v ošidném penaltovém rozstřelu. V semifinále proti SOU Trutnov i ve finále se SPŠ Trutnov již úspěšně mířili do černého. Opakovaná vítězství 1 : 0 jim zaručila zisk ceněného putovního poháru a zároveň postup do krajského finále. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.