Třídní schůzky a konzultace

Jarní třídní schůzky a konzultační odpoledne pro rodiče se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024. Společná část schůzek ve třídách začne od 16:00, individuální konzultace budou následovat od 16:20. Třídní učitelé se do konzultací zapojí po skončení společné části ve svých třídách.

Studenti 5.X v soutěži Neuron

Studenti 5.X, Matěj Wágner a Sebastian Jarolín, se zapojili do soutěže, podporované nadačním fondem pro podporu vědy, Neuron, a televizní stanicí Prima Zoom. Cíl soutěže je nabídnou prostor široké veřejnosti k představení jakéhokoli vědního oboru formou videa. Naši studenti si zvolili obor astrofyziky, konkrétně vznik a zánik hvězdy. Jak se jim jejich animace zdařila, můžete ohodnotit po shlédnutí videa (odkaz).

Mgr. Jan Erben

Vyučuji: Kulturní výchova zaměřená výtvarně ve třídách 2. A, 2. B, 6. X