Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Třídní schůzky a konzultace pro zákonné zástupce studentů již ve čtvrtek 30. 11. 2023 od 16 hodin

Ve čtvrtek 30. 11. 2023 se uskuteční pro zákonné zástupce studentů třídní schůzky. Od 16 hodin se budou řešit společné záležitosti v kmenových učebnách, od 16:20 proběhnou konzultace s jednotlivými vyučujícími. Rozpis kmenových učeben a konzultačních místností najdete v prostorách školy. Srdečně Vás zveme.

Envi exkurze JARO Jaroměř pro třídu 1.X

Envi exkurze JARO Jaroměř pro třídu 1.X


   Již třetím školním rokem se konají environmentální exkurze pro nižší stupeň gymnázia. Jako první se vypravila ve středu 21. září třída 1.X do záchranné stanice pro zraněné a opuštěné živočichy JARO Jaroměř. 


   Prohlídka voliér se zraněnými, léčenými či invalidními savci a ptáky.  Poutavé vypravování o historii stanice, o jejím poslání a každodenní činnosti. A nakonec bylo i zviřátko na konec - tentokráte mláďata netopýrů a ježků. 


   Neutuchající zvídavé otázky primánů a trpělivé odpovědi lektora Kamila Hromádky udělaly ze středečního slunného dopoledne vskutku zajímavě a přínosně strávený čas. 


   Fotografie z exkurze v sekci Galerie na tomto odkazu.

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Jiří Svoboda

Mgr. Jiří Svoboda

Ve školním roce 2023-2024 jsem třídním 4.X. Biologii učím ve třídách 1.X, 2.X, 3.X, 4.X a 5.X. Zeměpis vyučuji ve třídách 1.X, 3.X, 4.X, 6.X a ve čtvrtých ročnících volitelný zeměpis. Funguji jako koordinátor environmentální výchovy a jako předseda předmětové komise biologie, zeměpisu a chemie.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE BIOLOGIE