Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Krajské finále ve florbalu

Krajské finále ve florbalu


Po vítězství v okresním kole ve florbalu poháru Subterra cup postoupily naše hráčky do kola krajského, které se konalo 30. ledna 2023 v Předměřicích nad Labem. Zápasy probíhaly ve dvou skupinách, naše družstvo hladce zvítězilo ve své skupině, postoupilo přímo do semifinále a následně i do finále. Naše florbalistky podaly ve všech zápasech suverénní výkon a tak to vypadalo i ve finálovém zápase. Bohužel nám chybělo jen malinko sportovního štěstí, neboť za vyrovnaného stavu 0:0 pouhých 20 sekund před koncem daly soupeřky gól, a tím se nám uzavřela cesta k obhajobě loňského úspěchu. Nemění to však nic na tom, že si děvčata zaslouží velikou pochvalu za výkon a reprezentaci školy. Škoda, že v nominaci chyběla opora a nejlepší střelkyně týmu Radka Korbelářová, která v tomto termínu reprezentovala ČR na turnaji v Itálii. Již nyní však jsou děvčata  připravena získat co nejlepší výsledek v poháru Subterra cup v příštím ročníku. Mají na to, budeme držet palce a opět fandit. O vzornou reprezentaci se zasloužily: Nikola Brejtrová, Tereza Hojná, Petra Jorová, Nela Kluhová, Simona Korbelářová, Eva Krákorová, Karolína Řeháková, Hana Soukupová, Eliška Zuzánková, Veronika Žďárská, Tereza Samková, Natálie Šimůnková, Anna Chlebová.
Děkujeme !!!  Eva HejnováGALERIE

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Zdeněk Honzera

Mgr. Zdeněk Honzera

učitel Tv

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA