Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Naše florbalistky na reprezentačním kempu.

Naše florbalistky na reprezentačním kempu.


Jedna z cen pro naše vítězné družstvo florbalistek v superfinále Subterra Cup, které se hrálo 9.4.2022 v pražské O2 aréně, byl tréninkový den s reprezentačním družstvem České republiky. Při tréninkové jednotce a následné moderované besedě byl přítomen trenér ženské reprezentace Lukáš Procházka a hráčky reprezentace. Trénink a beseda byly zároveň zachyceny kameramany a fotografy florbalového svazu, hráčky tak budou mít k dispozici i vzpomínku na tento sportovní den. Děvčata obdržela originální reprezentační i tréninkový dres a knihu MS 2018. Zároveň získala v rámci vědomostního florbalového kvízu poukazy na nákup florbalového vybavení v hodnotě 3.000 Kč. Závěr tréninkového dne si pak naše hráčky užily v bazénu, vířivkách i sauně v blízkosti sportovní haly. 
Ještě jednou děkujeme hráčkám za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se na další vynikající výsledky.GALERIE

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Zdeněk Honzera

Mgr. Zdeněk Honzera

učitel Tv

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA