Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Prosíme zákonné zástupce uchazečů, kteří byli přijatí ke vzdělávání na Gymnázium Trutnov, ale vědí jistě, že chtějí nastoupit jinam, aby nás o této skutečnosti informovali.

Výsledky přijímacího řízení 2022 a užitečné rady a návody k dalšímu postupu v rámci přijímacího řízení jsou k dispozici v souborech přiložených k textu na níže uvedeném odkazu.

Odkaz
Subterra Cup 2022    -    vítězství florbalistek v krajském finále

Subterra Cup 2022 - vítězství florbalistek v krajském finále


V pátek 14.1.2022  se stalo dívčí reprezentační družstvo Gymnázia Trutnov vítězem krajského kola Subterra Cupu , který se konal v Předměřicích nad Labem.

Tento turnaj se již několik let pojí s florbalovou sezonou středních škol, začíná na okresní úrovni, ze které nejlepší postupují do krajského finále a poté do Finálového turnaje. O celkové vítězství se utkají dva nejlepší týmy v obou kategoriích při Superfinále v Praze.

Naše hráčky nezaváhaly ani v jednom ze zápasů, díky vítězství ve skupině postoupily přímo do semifinále, kde musely vybojovat těžký zápas proti zdatnému soupeři ze Dvora Králové (SPOŠ DK), ale finálový zápas byl již jednoznačnou  záležitostí našeho družstva, hráčkám z Hradce Králové (SŠSOG HK) nedaly šanci a zvítězily přesvědčivě 4:0 !

V rámci turnaje probíhala i střelecká soutěž, i zde naše studentky potvrdily své kvality,  přesvědčivě zvítězily a získaly pro školu voucher v hodnotě 1.000,- Kč na nákup florbalového vybavení.

Gymnázium Trutnov reprezentovaly :

Radka Korbelářová, Simona Korbelářová, Nela Kluhová, Hana Soukupová, Tereza Hojná, Eva Krákorová, Eliška Zuzánková, Tereza Fuchsová, Nikola Brejtrová, Nela Mičánková, Veronika Kuželková,Karolína Řeháková

Děvčatům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme se těšit na jejich účast ve Finálovém turnaji, který se bude konat v březnu.

Eva HejnováGALERIE

AUTOR ČLÁNKU

Mgr. Eva Hejnová

Mgr. Eva Hejnová

Vyučuji TV ve třídách 2X, 2A, 2B, 4A, 4B NJ ve třídách 2 AB, 3AB, 4AB, 8X

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE TĚLESNÁ VÝCHOVA