Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Den otevřených dveří bude v náhradním termínu v pondělí 24. ledna 2022

Podrobnější informace jsou k dispozici na níže uvedeném odkazu.

Odkaz
Den otevřených dveří bude v náhradním termínu v pondělí 24. ledna 2022

Den otevřených dveří bude v náhradním termínu v pondělí 24. ledna 2022


Den otevřených dveří (dále jen DOD) se podle plánu uskuteční v odloženém termínu dne 24. ledna 2022 v čase 14:00 - 17:30. Vzhledem k panujícím hygienickým opatřením bude prohlídka školy možná pouze v omezené podobě a za dodržení aktuálně platných pravidel. 


Informace související s přijímacím řízení jsou k dispozici zde. 


V rámci návštěvy školy bude možné prohlédnout si nejdůležitější prostory školy a případně získat odpovědi na další dotazy. Prohlídkový okruh po škole bude možné absolvovat v počtu nejvýše pěti osob po předchozí rezervaci návštěvy. 

Prohlídku školy objednejte v rezervačním systému - odkaz níže. Časy prohlídek jsou stanoveny s pětiminutovým odstupem a vždy nejvýše pro pět osob. Rezervaci vám systém potvrdí prostřednictvím e-mailu. Ve větším počtu lze absolvovat prohlídku pouze v případě, že se jedná o členy jedné rodiny. V takovém případě není potřeba rezervovat více termínů prohlídky a rodinná skupina absolvuje prohlídkový okruh ve větším počtu v rámci rezervace jednoho zvoleného času.  


Rezervace prohlídky školy v rámci DOD

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o akci, kde bude v jednom okamžiku přítomno více než 20 osob, je potřeba dodržet následující covidová pravidla. 


  • pobyt ve škole v roušce (do 15 let) nebo respirátoru
  • prokázání bezinfekčnosti - do 15 let ONT (PCR), nad 15 let - očkování nebo prodělání nemoci COVID-19 ne dříve než před 180 dny

Dodržení uvedených pravidel bude kontrolováno při vstupu do školy. Pokud by došlo k dramatickému zhoršení epidemické situace a nebylo možné uskutečnit návštěvu školy prezenčně, uskutečnilo by se ve stejném termínu online setkáni s ředitelem školy, kde by byly představeny možnosti vzdělávání a podrobnosti organizace přijímacího řízení pro rok 2022. O případné změně budeme informovat nejpozději ve čtvrtek 20. 1. 2022.  


V případě, že se nemůžete DOD zúčastnit, je možné uskutečnit prohlídku školy po předchozí domluvě kdykoli jindy.  


Petr Skokan, 11. 1. 2022