Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Prodej vstupenek na akce spojené s oslavami 100 probíhá přes rezervační systém předprodeje SCT UFFO

Pokud si chcete zakoupit vstupenky na společenský večer (v pátek 22. 10. 2021) nebo hudební večer (v sobotu 23. 10. 2021) navštivte web SCT UFFO - viz odkaz. Děkujeme, že máte zájem o akce spojené s výročím školy a chcete naše aktivity podpořit.

Odkaz
Pozvání na oslavy 100

Pozvání na oslavy 100


Milí absolventi a přátelé trutnovského gymnázia,

 

možná už víte, možná ještě ne, v roce 2020 uplynulo přesně sto let od založení školy. Kulaté jubileum jsme chtěli oslavit již před rokem, avšak epidemická situace to tenkrát neumožnila. Ani dnes není ideální, ale je o dost lepší. Nechtěli jsme původní plány vzdát a tak jsme akce k odloženým oslavám připravili na 22. a 23. října 2021. Podrobné informace o celém programu i o možnostech zakoupení vstupenek na akce, které se uskuteční v SCT UFFO, jsou k dispozici na webu Gymnázia Trutnov. Program jsme připravili pro Vás a udělali jsme pro to všechno. Doufám, že se mnohým z Vás podaří zorganizovat si svůj čas tak, abyste u oslav mohli být a školu podpořit.

 

A jak to můžete udělat?


1. Nejjednodušeji tím, že si zakoupíte vstupenku na některou z akcí konaných v SCT UFFO (viz zde a zde).

2. Snadno také tím, že přijdete na Den otevřených dveří do školy, kde budou vedle zajímavého programu k dispozici také almanachy a upomínkové předměty připravené k jubileu.

3. Tím, že akci podpoříte nějakým symbolickým finančním darem.

 

 

A ještě jedna prosba. Pokud můžete, využijte svoje informační cesty a sdílejte tuto informaci ve svém okolí. Budeme moc rádi, pokud se o konání oslav dozví co nejvíce absolventů, studentů i přátel školy, a jednotlivé akce si najdou svoje publikum.


Pokud budete chtít oslavy podpořit třetím z uvedených způsobů, kontaktujte k další domluvě ředitele školy na 736 633 385 nebo na skokan@mnaziumtu.cz.

 

                                                                           Petr Skokan, 11. 10. 2021PŘILOŽENÉ SOUBORY


Název Popis Stažení
gymnazium-trutnov-dl-pozvanka-100-1.pdf Pozvánka na oslavy 100 STÁHNOUT