Připravujeme odložené oslavy stoletého výročí existence školy

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci jsme v minulém roce byli nuceni oslavy výročí 100 let existence školy odložit. Nyní je situace o něco lepší a věříme, že i vydrží, takže se k původním plánům vracíme v režimu 100 plus 1. A co je tedy pro nejbližší období připraveno?

SPOLEČENSKÝ VEČER

Společenské setkání proběhne v pátek 22. 10. 2021 ve SCT UFFO. Začínáme v 18:30 hod. Pro návštěvníky akce je připraven tradiční plesový program, hudebním hostem večera je Michal Prokop Trio, které vystoupí od 19:00 hodin.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Přímo v budově trutnovského gymnázia se v sobotu 23. 10. 2021 uskuteční formální i neformální setkání absolventů, studentů, pedagogů i hostů oslav. Škola bude otevřena od 9:00 do 16:30 a podrobný program bude aktualizován průběžně.

SLAVNOSTNÍ KONCERT

Slavnostní koncert, na němž vystoupí nejen školní pěvecký sbor Colours of GTU, ale i řada studentů či absolventů nejen trutnovského gymnázia, ale i ZUŠ Trutnov, hlavní blok oslav zakončí. Koncert se koná rovněž ve SCT UFFO a začne v sobotu 23. 10. 2021 v 18:30 hodin.

Aktuální podrobnosti k programu jednotlivých akcí včetně informací o předprodeji vstupenek jsou k dispozici na https://www.gymnaziumtu.cz/100-vyroci. Informace k prodeji vstupenek na akce v UFFO přineseme v nejbližších dnech.

Přijďte pobejt!