Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Prodej vstupenek na akce spojené s oslavami 100 probíhá přes rezervační systém předprodeje SCT UFFO

Pokud si chcete zakoupit vstupenky na společenský večer (v pátek 22. 10. 2021) nebo hudební večer (v sobotu 23. 10. 2021) navštivte web SCT UFFO - viz odkaz. Děkujeme, že máte zájem o akce spojené s výročím školy a chcete naše aktivity podpořit.

Odkaz
Pozvánky k JPZ jsme již rozeslali

Pozvánky k JPZ jsme již rozeslali


Pozvánky k jednotné přijímací zkoušce (JPZ) konané na trutnovském gymnáziu jsme rozeslali koncem minulého týdne (čtvrtek 15. a pátek 16. 4. 2021). Jednalo se o zásilku s doručenkou (modrý pruh). I tak se dá předpokládat, že všichni uchazeči pozvánku s podrobnými pokyny ke konání zkoušek již obdrželi. Pokud došlo při doručování pozvánek k nějakým potížím, v jejichž důsledku pozvánka nedorazila, kontaktujte sekretariát školy (499 840 093), kde Vám pomohou situaci vyřešit.  


Podrobnosti k organizaci JPZ a nezbytnosti prokázat se před jejich konáním platným testem (nebo alternativním dokladem) jsme zveřejnili již dříve a jsou k dispozici zde. 


Ještě zbývá doplnit, že MZ ČR novým opatřením rozhodlo o tom, že uchazečům nove při konání zkoušek postačí k zakrytí úst a nosu chirurgická nebo srovnatelná rouška. Respirátor tedy není nutný bez ohledu na skutečnost, zda uchazeč již dovršil 15 let věku.