Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Přihlášky ke vzdělávání doručte do školy do 1. března

Přihlášky ke vzdělávání pro přijímací řízení 2021 (čtyřletý i osmiletý obor studia) doručte do školy nejpozději v pondělí 1. března 2021. Podrobnější informace na odkazu níže.

Odkaz
Organizace výuky po jarních prázdninách

Organizace výuky po jarních prázdninách


Také po skončení jarních prázdnin, tedy v období od 22. února 2021, pokračuje celá škola v režimu distanční výuky. 


Aktuální novinky jsou dvě. První se týká obecných pravidel - od 15. 2. 2021 je možno konat komisionální zkoušky (opravné nebo náhradní) v prezenčním režimu. Druhá se týká jen naší školy a řeší týdenní rozsah synchronních online hodin. Prakticky by to mělo znamenat mírné navýšení počtu  videohodin především ve třídách a předmětech, kde se dosud realita pohybovala spíše při spodní hranici původně stanoveného rozpětí. 


Ve hře je nadále i návrat maturantů k prezenční výuce. Momentálně zvažovaný termín 1. března 2021 (s využitím antigenního neinvazivního testování) se však nejspíše naší školy ještě týkat nebude, protože uzavřené okresy jsou prozatím z projektu návratu do škol vyjmuty. Jakmile se situace změní, budeme o nových plánech a platných termínech informovat.