Přihlášky ke vzdělávání doručte do školy do 1. března

Přihlášky ke vzdělávání pro přijímací řízení 2021 (čtyřletý i osmiletý obor studia) doručte do školy nejpozději v pondělí 1. března 2021. Podrobnější informace na odkazu níže.

Skvělé výkony studentů v okresním kole Olympiády v českém jazyce

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce stejně jako kolo školní proběhlo kvůli epidemiologickým opatřením formou online. Naši studenti stejně jako v minulých letech opět prokázali svou kvalitu.

Na prvním místě se umístil Matěj Břeň z 6.X ziskem 42 bodů a druhé místo obsadila Kateřina Ježdíková ze 7.X, která získala 39 bodů. Matěj i Kateřina tak postupují do krajského kola.  Blahopřejeme!

Luděk Hašek