Beseda s fyzikem RNDr. Martinem Ledinským, Ph.D.

U příležitosti 100. výročí naší školy pokračuje po vynucené přestávce cyklus besed "Setkání s významnými absolventy".

Dalším hostem bude pracovník Fyzikálního ústavu Akademie věd RNDr. Martin Ledinský, Ph.D.

Beseda pro studenty se uskuteční v pondělí  21. 9. 2020 od 12,30, beseda pro veřejnost rovněž 21. 9. 2020 od 17 hodin. Obě besedy proběhnou v budově Gymnázia Trutnov na Jiráskově náměstí.

Srdečně zveme všechny zájemce z řad veřejnosti.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
gymnazium-slavi-100-m-ledinsky.pdf STÁHNOUT
text-m-ledinsky.pdf STÁHNOUT

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele pro studijní záležitosti. Učím německý jazyk ve třídách 7.X a 2.A a B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK