Setkání s politologem Mgr. Tomášem Halamkou

U příležitosti 100. výročí naší školy pokračuje po vynucené přestávce cyklus besed "Setkání s významnými absolventy".

Druhým hostem bude pracovník Institutu politologických studií Univerzity Karlovy Mgr. Tomáš Halamka.

Beseda pro studenty se uskuteční v pondělí  14. 9. 2020 od 12,30, beseda pro veřejnost rovněž 14. 9. 2020 od 17 hodin. Obě besedy proběhnou v budově Gymnázia Trutnov na Jiráskově náměstí.

Srdečně zveme všechny zájemce z řad veřejnosti.

PŘILOŽENÉ SOUBORY

Název Popis Stažení
beseda-s-absolventy-tomas-halamka.pdf Beseda s T. Halamkou STÁHNOUT
gymnazium-slavi-100-tomas-halamka.pdf plakátek STÁHNOUT

Mgr. Petra Tichá

Pracuji jako zástupkyně ředitele pro studijní záležitosti. Učím německý jazyk ve třídách 7.X a 2.A a B a dále německou konverzaci v maturitním ročníku.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK