Třídní schůzky a konzultace

Jarní třídní schůzky a konzultační odpoledne pro rodiče se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024. Společná část schůzek ve třídách začne od 16:00, individuální konzultace budou následovat od 16:20. Třídní učitelé se do konzultací zapojí po skončení společné části ve svých třídách.

Úspěchy našich reprezentantů v krajském kole SOČ

Informace o výsledcích okresního kola SOČ byla prezentována na těchto stránkách 5. 4. 2019. Z pěti našich soutěžících se do krajského kola probojovali tři reprezentanti soutěžící v různých oborech.

Krajské kolo se uskutečnilo 13. 5. 2019 na Gymnáziu J. K. Tyla v Hradci Králové. V průběhu slavnostního zahájení moderátor představil členy jednotlivých porot a bylo příjemným zjištěním, že dva z nich absolvovali naše gymnázium: Doc. RNDr. Štěpán Hubálovský, Ph.D. (proděkan a vedoucí Katedry kybernetiky PřF Univerzity Hradec Králové) a PhDr. Petr Just, Ph.D. (vedoucí Katedry politologie Metropolitní univerzity Praha).

V krajském kole se prezentovalo celkem 45 prací, které hodnotilo 6 komisí. Konečné výsledky našich studentů příjemně potěšily a reprezentantům patří poděkování za úspěšnou reprezentaci.

Adam Grunt (3. A) – 2. místo a licitace do celostátního kola
obor 02: Fyzika
název práce: Syntéza ligátů magnetických nanočástic s fluorescentními nanodiamanty pro 3D projekci

Marie Berčíková (4. A) – 3. místo