Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Přijímací řízení ukončeno

Ve čtvrtek 2. července 2020 jsme přijetím posledního zápisového lístku naplnili kapacitu pro přijetí uchazečů jak v oboru 79-41-K/41 (čtyřletý obor), tak v oboru 79-41-K/81 (osmiletý obor). Všem uchazečům, kterým již nemůžeme vyhovět a na základě podané žádost o vydání nového rozhodnutí je přijmout, bude v nejbližších dnech zasláno usnesení o zastavení řízení.

Maturitní zkoušky míří do finále

Maturitní zkoušky míří do finále


Závěrečná etapa maturit, tedy ústní zkoušky, proběhnou v letošním školním roce ve všech třech maturujících třídách současně v týdnu od 20. do 24. května 2019. Momentálně se na poslední a tradiční část zkoušek maturanti soustředěně připravují a zároveň očekávají první dílčí výsledky svého maturitního snažení. Výsledky didaktických testů poskytne CERMAT ve středu 15. května v průběhu dne, hodnocení písemných zkoušek obdrží maturanti nejpozději v poslední pracovní den před zahájením svých ústních zkoušek. Zkušenosti z minulých let naznačují, že i letos CERMAT tuto lhůtu využije zcela. 


Slavnostní předávání maturitních vysvědčení v Koncertní síni B. Martinů je na programu ve čtvrtek 30. května 2019 odpoledne.  


Petr Skokan