Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Prosíme zákonné zástupce uchazečů, kteří byli přijatí ke vzdělávání na Gymnázium Trutnov, ale vědí jistě, že chtějí nastoupit jinam, aby nás o této skutečnosti informovali.

Výsledky přijímacího řízení 2022 a užitečné rady a návody k dalšímu postupu v rámci přijímacího řízení jsou k dispozici v souborech přiložených k textu na níže uvedeném odkazu.

Odkaz

Okresní kolo Zeměpisné olympiády 2015

Postup do krajského kola ve všech kategoriích

V pondělí 23. února proběhla na Gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem okresní kola všech čtyř kategorií zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali postupující ze školních kol - celkem osm studentek a studentů od primy až do čtvrtého ročníku. Zastřešujícím tématem letošní zeměpisné olympiády je voda a její výskyt, funkce a ohrožení na Zemi. Toto téma se objevilo především v praktické části okresního kola olympiády. Dalšími částmi byla práce s atlasem a test z teoretických znalostí. Dlouhá a náročná soutěž byla pro naše gymnázium korunována úspěchem - v každé kategorii se vždy jeden náš student umístil na druhém místě, z něhož se postupuje do krajského kola. To se koná v polovině března v Hradci Králové a všem postupujícím přejeme i v něm stejné, ne-li větší úspěchy. Děkujeme za úžasnou reprezentaci našeho gymnázia. 


Zbývá jen vyjmenovat všechny účastníky - první uvedený postupuje do krajského kola. Označení kategorií je propojeno s odkazem na výsledkovou listinu - klikněte a uvidíte, kolik soupeřů nechali za sebou hlavně studenti nižšího gymnázia (kategorie A, B a C). V kategorii C se Jan Rus umístil třetí se ztrátou půl bodu na druhého Davida. Navíc rozdíl mezi Honzovým třetím místem a místem prvním je pouhých 1,5 bodu!


Kategorie A: Karolína Červená a Jan Jindřich Pochobradský z 1.X

Kategorie B: Michaela Radová z 2.X

Kategorie C: David Holubec ze 4.X a Jan Rus ze 3.X

Kategorie D: Filip Michl z 5.Y, Karel Houška z 2.B a Michal Daněk ze 4.B


Ještě jednou velké poděkování všem za účast a postupujícím (a Honzovi) za výborné umístění.

Za komisi zeměpisu Jiří Svoboda 


UČITELÉ PŘEDMĚTU ZEMĚPIS


Mgr. Jan Rejl
Mgr. Jiří Svoboda
Mgr. Vladimíra Zajíčková