Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 se sídlem Jiráskovo náměstí 325, 541 01 Trutnov

Prosíme zákonné zástupce uchazečů, kteří byli přijatí ke vzdělávání na Gymnázium Trutnov, ale vědí jistě, že chtějí nastoupit jinam, aby nás o této skutečnosti informovali.

Výsledky přijímacího řízení 2022 a užitečné rady a návody k dalšímu postupu v rámci přijímacího řízení jsou k dispozici v souborech přiložených k textu na níže uvedeném odkazu.

Odkaz

Matematický orienťák aneb jak jsme se v Hradci neztratili

V pondělí 12.10.2015 se na na Gymnáziu J.K.Tyla sešlo 30 dvoučlenných družstev ze základních škol z Hradeckého kraje a po prezentaci se všichni přesunuli přes řeku do Jiráskových sadů, kde probíhala soutěž. Kluci a holky běhali po parku se třiceti stanovišti, vyzvedávali si zadání matematických úloh, výsledky si nechávali schválit v altánu uprostřed parku. Vyhrála dvojice, která během hodiny a půl zvládla vyřešit nejvíc úloh správně. První byli naši Dominik a Lukáš Killarovi, druhá dvojice Ondra Maňhal a Michal Uiberlay skončila sedmá. Během čekání na vyhlášení výsledků proběhla ještě doplňková soutěž škol – šest zadaných úloh nejrychleji zvládli naši kluci. V slunečném, ale výrazně větrném a chladném počasí (teplota těsně nad nulou) se prostě trutnováci neztratili.

Více informací