Soutěž v předčítání německého textu "Bücherwurm 2018" - celostátní kolo v Pardubicích

Ve čtvrtek 26.4.2018 se konalo v Pardubicích celostátní kolo Soutěže  v předčítání německého textu "Bücherwurm "(Knihomol) a i tentokrát se do soutěže zapojili  studenti naší školy.

Hodnotícími kritérii byly: interpretace a výraz, technika čtení, fonetika a výslovnost.

Odborná porota naslouchala 40 soutěžícím v několika kategoriích, naše studentky obstály mezi silnou konkurencí velice dobře.

Linda Katharina Langová obsadila 2. místo v kategorii  V (speciální kategorie), Lucie Šimková se umístila na 3. místě v kategorii III  (vyšší třídy gymnázia) a Anna Valkema obdržela v kategorii II (nižší třídy gymnázia) čestné uznání.

Studentkám k úspěchu blahopřejeme!

Mgr. Zuzana Mládková

Vyučuji dějepis ve třídě 2.X, německý jazyk ve třídách 3.X, 1.A, B, 2.A, B, 3.A, B, 8.X a německou konverzaci ve čtvrtém ročníku. Jsem třídní učitelkou ve třídě 2.X.

PŘÍSPĚVKY KATEGORIE NĚMECKÝ JAZYK