Envi vzdělávání pedagogů - Konzultace ke tvorbě podmínek EVVO

V úterý 17. prosince 2010 proběhly na naší škole konzultace k zavádění EVVO do ŠVP.

Aneb pomoc při zavádění environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty do školního vzdělávacího plánu. Pod tímto zkratkovitým, respektive dlouhým názvem se skrývaly čtyři hodiny zajímavé práce pod vedením Hany Kulichové ze střediska SEVER, Horní Maršov a Ivy Svobodové, z odboru životního prostředí a zemědělství Královehradeckého kraje. Konzultací, které byly součástí Environmentálního vzdělávání pedagogů, se zúčastnilo pět vyučujících biologie a zeměpisu našeho gymnázia.