Třídní schůzky a konzultace pro rodiče

V úterý 20. 11. 2018 se od 16 hodin konají třídní schůzky v kmenových učebnách, následně od 16,20 do 18 hodin konzultace pro rodiče. Srdečně zveme!

Vernisáž studentské výstavy ke stému výročí republiky

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení studentské výstavy ke stému výročí Československé republiky.

K celonárodní oslavě jubilea republiky se naše škola připojí výstavou prací studentů estetické výchovy (tříd 1.A, 1.B, 2.A, 2.B). Exhibice představí na dvě desítky velkoformátových děl v technice stříkaných šablon barevnými spreji.

Vernisáž bude zahájena vystoupením školního pěveckého sboru Colours of GTU ve středu 31. října od 16 hodin v prvním patře gymnázia.

Facebook: událost

GALERIE

Mgr. Jan Erben

Vyučuji: Výtvarná výchova - 1.X, 2.X Kulturní výchova zaměřená výtvarně - 6.X, 1.B, 2.A, 2.B Spravuji: Galerie Dračí ulička