Třídní schůzky a konzultace

Jarní třídní schůzky a konzultační odpoledne pro rodiče se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024. Společná část schůzek ve třídách začne od 16:00, individuální konzultace budou následovat od 16:20. Třídní učitelé se do konzultací zapojí po skončení společné části ve svých třídách.

Přijímací řízení - průběžná informace

Ve dnech 15. a 16. dubna 2015 se podle plánu koná jednotné testování uchazečů o studium na Gymnáziu Trutnov (oba obory). Vzhledem ke zpracování výsledků společností CERMAT a povinnosti dodržet zákonné termíny pro vydání rozhodnutí o přijetí či nepřijetí, budou tato zveřejněna tak, jak byli uchazeči informováni v dopise, který byl zároveň pozvánkou k testování nebo sdělením o konání PO na jiné škole. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny ve středu 22. dubna 2015 v 15:00 hod. Výsledky uchazečů budou zveřejněny pod číselným kódem. Uchazeči, kteří konali jednotné testování na naší škole, obdrželi dva písemné materiály, na nichž lze číselný kód dohledat. První byla pozvánka ve formě dopisu, zde je číslo uvedeno vlevo nahoře jako číslo jednací (jedná se o část čísla před lomítkem). Druhým materiálem byla pozvánka ve formě tabulky. Zde bylo stejné číslo uvedeno vpravo nahoře jako evidenční číslo přihlášky. Stejné číslo uváděli uchazeči rovněž na záznamový arch během testování.

Uchazeči, kteří konali testování na jiné škole obdrželi dopis, kde jim byl číselný kód sdělen.

V případě potřeby kontaktujte vhodným způsobem školu a my Vám číselný kód sdělíme znovu.

Petr Skokan